WORLD TRAVEL MARKET (WTM) 2022 LONDRA FUARI BÜYÜK KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ!

7-9 Kasım’da 35.800’den fazla seyahat profesyoneline kapılarını açan WTM Londra’da -bu seneki beklenen katılım aşılarak-, 2021 yılındaki katılımdan iki kat daha fazla katılım gerçekleşti.

WTM London’daki kilit katılımcı türlerinden biri, seyahat ürünü için doğrudan satın alma sorumluluğu olan küresel seyahat alıcılarıdır. Bu yıl, alıcı sayısı 2021’e kıyasla %25 arttı.

Seyahat alıcıları için sunulan özel unsurlar arasında 1-2-1 hızlı ağ bağlantısı, lüks Buyers Club dinlenme salonuna erişim, hızlı giriş, konsiyerj toplantı hizmeti ve resmi WTM Uygulaması içinde entegre bir günlük işlevi yer alıyor.

Buna ek olarak, WTM London, dünya çapında 55 ülkeden bakanlar düzeyinde -2021’e kıyasla %15 artışla- temsil gördü. Ayrıca 2021’e kıyasla sergi personeli sayısında %165 artış gösterdi ve 1500’ün üzerinde medya katılımı sağladı. Tüm veriler göz önüne alındığındaysa 2021’e kıyasla %70’in üzerinde bir artış gözlenmiş oldu.

WTM Londra 2022’de elde edilen veriler, pandemi sonrası toparlanmakta olan bir sektörü, sektör mensuplarının iş yapma tutkularını ve bu sebeple de önümüzde ki fuarlarda katılımın çok daha yüksek olacağını gözler önüne seriyor.

“Bu yılki World Travel Market'e katılım harikaydı! WTM London, katılımın endüstri duyarlılığını yansıttığı seyahat sektörünün bir mikro kozmosudur. Turizmin toparlanmaya çalıştığı dönemde, bu düzeyde katılım görmek cesaret verici oldu ve elbette yüz yüze etkinliklerin önemini gösterdi.
Alıcılara, iş anlaşmalarına ve ticarete öncelik veren bir etkinlik oluşturma konusunda iki katına çıktık ve ilk sonuçlar bu hedefe ulaştığımızı gösteriyor gibi görünüyor -ki bu bizi heyecanlandırıyor.-"

World Travel Market (WTM) 2022 Londra Fuarı Görüntüleri

GÜNCEL BLOG YAZILARIMIZ