BELEK, WTM LONDRA’DA HOLOGRAM VE YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK TANITILDI!

7-9 Kasım tarihlerinde ExCel uluslararası kongre merkezinde  gerçekleşen World Travel Market (WTM) fuarında; seyahat ve turizm profesyonelleri bir araya geldi.

Türkiye’de lüks ve konforun adresi Belek standında konaklama, golf, pro-spor, spa, mutfak sanatları, M.I.C.E ve sıra dışı etkinlikleri ile Antalya’nın tatil cenneti Belek tanıtıldı.

Bu sene WTM Londra’da en yeni reklam teknolojisinin kullanıldığı Belek standı; Hologram teknolojisi ile ziyaretçilerin dikkatlerini üzerinde topladı. Yapay zeka teknolojisi ile standı ziyaret eden katılımcıların sayısı, yüz tanıma, yüz analitiği, yaş, cinsiyet, ruh hali tanıma gibi metrikler kullanılarak fuarda standı ziyaret eden misafirler hakkında bir veri elde edilmiş oldu.

Türkiye turizminin tanıtılması için önemli bir fuar olduğuna dikkat çeken Open Media Global İş Geliştirme Direktörü Atakan Ballı, fuarlarda ve standlarda yeni teknolojiler sunmaya ve geliştirmeye devam edeceklerini dile getirdi.

HOLOGRAM VE YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ NASIL KULLANILDI?

Hiç şüphesiz fuar sonrasında ziyaretçilerin merak ettiği konulardan biri de Belek standında hologram ve yapay zeka teknolojisi ile çalışan bu yeni nesil reklam teknolojisi oldu. 

HadsUp yapay zeka teknolojisi ile çeşitli reklam verileri oluşturan yepyeni bir teknolojiye imza attı. Bu teknolojiyi hologram teknolojisi ile birleştirerek de reklamcılık alanında devrim niteliğinde bir işe imza atmış oldu. HadsUp ürünleri ile reklamverenler, potansiyel müşterileri hakkında çeşitli veriler elde eder.

HadsUp hakkında daha detaylı bilgiye Hizmetler sayfamızdan bakabilirsiniz.

World Travel Market (WTM) Londra 2022 Belek Standı

GÜNCEL BLOG YAZILARIMIZ