HAKKIMIZDA
Open Media Global Ailesini Yakından Tanıyın!

Biz Kimiz?

     2005 yılında Moskova’da medya alanında faaliyet göstermek üzere harekete geçtik ve 2007 yılında Open Media Global markasını inşa ettik.

     Yıllar içerisinde edindiğimiz deneyimlerle yapılanmamızı geliştirerek 2016 yılında İngiltere, Ukrayna ve Kazakistan’da, 2022 yılında Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya, Polonya ve Sırbistan’da faaliyetlerimize başladık. Hizmet vermekte olduğumuz her kuruluşun kendine özgü gereksinimlerini, özgün çözümler sunarak karşılamaya senelerdir aynı özveri ile devam ediyoruz.

     Markamız çatısı altında danışmanlık, uygulama ve destek hizmetlerini proje bazlı sunmanın yanı sıra yapılacak açık hava reklamları, promosyon ve baskılı ürün hizmetleri ile “komple hizmet” ilkesiyle hareket ediyoruz. Şuan İstanbul, Antalya, Moskova ve Londra ofislerimizle dünyanın önde gelen fuarlarında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz

     Open Media Global olarak misyonumuz; deneyim ve tecrübelerimizi çağın gereklilikleriyle harmanlayıp; faaliyet yürütmüş olduğumuz alanlarda nihai sonuca en iyi şekilde ulaşmak ve portföyümüzde yer alan firmalara en üst düzeyde fayda sağlamaktır.
     Tüm bunların yanı sıra ilkeli, güvenilir, çevreci ve yenilikçi tavrımızdan taviz vermeden, firmaların taleplerini en iyi şekilde yerine getirmek önceliğimizdir.

Vizyonumuz

     Open Media Global olarak en önemli vizyonumuz; faaliyet yürüttüğümüz her alanda ilk, tek ve en iyisi olmaktır. Bizim için en büyük kazanç, en büyük başarı; en büyük başarı ise en iyi hizmettir. Bu düşüncelerden hareketle iyiyi değil, her alanda en iyiyi hedefliyoruz.

     Bu hedeflerimizi misyonumuza bağlı ve çağın gereklerine uygun şekilde sürdürürken portföyümüzü genişletmek ve sektörde -bu zamana kadar olduğu gibi- ilk akla gelen isim olmak ve ilk tercih edilen firma olmak bir diğer önceliğimizdir.

     Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla çıktığımız bu yolculukta misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz.