Hakkımızda

Profil

OPEN MEDIA GLOBAL 2007 yılında, Moskova da medya alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş ve yapılandırılmıştır. 2016 Yılında Ukrayna, Kazakistan ve İngiltere de yapılanmasını tamamlamış ve faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet vermekte olduğu her kuruluşun kendine özgü gereksinimlerini, ajans anlayışı ile özgün çözümler sunarak karşılamaktadır. OPEN MEDIA GLOBAL, faaliyet alanı içerisinde yer alan danışmanlık, uygulama ve destek hizmetlerini proje bazlı vermenin yanı sıra, yapılacak yeni tanıtım projelerinde komple hizmet ilkesinide sağlamaktadır.

Misyon & Vizyon

OPEN MEDIA GLOBAL un misyonu; tanıtım, pazarlama, iletişim, alanlarındaki ihtiyaçlara yönelik hayata geçirilen her yeni projeyi veya çalışmayı birer araç niteliğinde kullanarak, portföyünde yeralan firmaları bir üst amaca taşımaktır. Bu misyonunu gerçekleştirme yolunda belirlediği kurumsal vizyonu; mevcut veya yaratılacak tüm imkanları aynı amaca hizmet edecek şekilde kullanmaktır.

Fuarlar

Moskova Uluslararası (ITM) Turizm Fuarı

Her yıl düzenlenen ITM, Rusya'nın en büyük ve en uzun süren seyahat fuarıdır. 1,800'den fazla katılımcı şirket ile Turizm Sektörü için önemli buluşma yeridir.

30
Mutlu Müşteri

Kiev Uluslararası (UITT) Turizm Fuarı

UITT Fuarı Turizm ve Seyahat sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Almatı Uluslararası (KITF) Turizm Fuarı

KITF Avrasya coğrafyasının Rusya'dan sonra en büyük Turizm Fuarıdır.

Uluslararası Fuarlar