MITT MOSKOVA FUARI'NDA MEGASARAY HOTELS RÜZGARI

16-18 Mart tarihleri arasında Crocus Expo’da gerçekleşen MITT fuarında, seyahat ve turizm profesyonelleri bir araya geldi.

Bu yıl ki stant projesini Open Media Global’in gerçekleştirdiği fuarda; Megasaray Hotels standına yoğun ilgi gösterildi.

Megasaray Hotels 1992 yılında Şahinler Holding’in bünyesindeki ilk oteli olan Megasaray Club Belek ile Türkiye turizminin gözde bölgesi, Belek Antalya’da misafir hizmet veriyor. Megasaray Hotels ayrıca, 2022 yılında kış turizminin merkezlerinden biri olan Kayseri Erciyes’de Megasaray Mouth Erciyes projesinin temellerini attı. Yine aynı yıl içerisinde Antalya Konyaaltı’nda Megasaray Westbeach Antalya otelini bünyesine dahil etti. 2023 yılı içerisinde de Side Titreyen Göl mevkinde Megasaray Resort Side ile turizm yatırımlarına devam ediyor.

Spor turizmini de destekleyen ve yatırım yapan Megasaray Hotels kendi çatısı altında 2018 yılında Megasaray Tenis Akademi’yi kurdu. Akademi içerisinde toplamda 60 adet tenis kortunun yanı sıra padel kortu, futbol sahaları ve kano merkezi ile spor turizmine katkı sağlamaya devam eden Megasaray, Moskova’daki fuar standında turizm profesyonelleriyle bir araya geldi.

GÜNCEL BLOG YAZILARIMIZ