Basım

Broşür & Katalog

Broşür ve katalog baskıları teknolojinin imkan verdiği son model baskı makinaları ile yapılmaktadır. Baskı sonrası olması gereken tüm özel çalışmalar (parça selefon, gofre, laminasyon, katlama, dikim vb) yine son teknolojinin üretmiş olduğu makina parkurunda yapılmakta olup design etmiş olduğunuz her çalışmanız yüksek kalitede üretilmektedir.

Plastik & Kağıt Çanta

Katılımcısı olacağınız organizasyonlarda, workshop ve fuarlarda promosyonlarınızı brosur ve kataloglarınız, bir bütün halinde toplu olarak müşterilerinize veya partnerlerinize verebilmeniz için tasarlanan minimum 70 mikron değişik ebatlarda çantalar.

DVD & CD Üretimi

Tasarımlarınızın veya kurumsal kimliğinizin oluşturulmasında izlenen tüm görselliklerin uygulanmasında büyük bir titizlik gösterilmekte olup CD ve DVD kaplarınızın baskıları özenle yapılarak data CD veya DVD lerin kayıtlarıda tarafımızdan yapılarak kartonlarının içine yerleştirilerek Moskova da istediğiniz adrese istediğiniz miktarlarda teslim edilmektedir.

Karton Totem

Totemlerimizi fuar organizasyonlarınızda, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ve outlet center’de kullanabilirsiniz. 190 x 60 cm ebatlarında, Çift taraflı ofset baskılı 550 gr karton dan özel imalat Plastik özel ambalajında teslimat