HİZMETLER
Sizler İçin Sunmuş Olduğumuz Tüm Hizmetleri Bu Sayfada Bulabilirsiniz.

Tasarlanan Stantların Yerinde Uygulanması

Stant Tasarım ve Uygulama Hizmeti

     Kiraladığınız metre² ölçüsünde size en uygun stantları tasarlıyor, yerinde imal ediyoruz. İmalat öncesi üç boyutlu tasarımını sunarak sonucu önceden görmenizi sağlıyoruz.
     Taleplerinizi dinliyoruz. Kendi deneyimlerimizden yola çıkarak sizleri yönlendiriyoruz ve uygulanabilir gerçekçi çözümler sunuyoruz. 3 Boyutlu görselleştirmelerle stantınızın son halini imalattan önce görmenizi sağlıyoruz. Onayınız sonrasında etkinlik hangi ülkede ve hangi şehirde olursa olsun yerinde hazırlıyoruz.

Yurtdışında Sergilenecek Stantların Fuar Süreçlerinin Yönetilmesi

Yurtdışı Fuar Hizmetleri

     Dünyanın önde gelen fuarlarında hizmet veriyoruz. Fuar sürecinde ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri tek çatı altında sorunsuz bir şekilde sağlamanızı amaçlıyoruz.
     Rusya, Kazakistan, İngiltere, İspanya, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Sırbistan ve Polonya’da düzenlenen dünya çapında ziyaretçi ve katılımcı ağırlayan uluslararası fuarlarda yerinizi almanız için gereken tüm koşulları yerine getirebilmekteyiz. Uluslararası fuarlarda stant katılımcısı olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Geleneksel ve Yeni Nesil Basım, Yayın, Medya Kanallarıyla Tanıtım Süreçlerinin Yürütülmesi

Tanıtım Hizmetleri

     Kitle ve pazarlama iletişiminin önemini biliyoruz. Firmanızın tanıtım sürecini dijital, basılı ve geleneksel mecralarda gerek imalat teknolojileri gerekse bilişim teknolojileriyle yönetiyoruz.
    Open Media Global ailesi, adından da anlaşılacağı üzere ilk girişimlerini medya alanında gerçekleştirmiş ve hizmet sahasını genişletmesine rağmen bu alanda senelerce hizmet vermeye devam etmiştir. Senelerin getirdiği deneyimle, portföyünde ki firmaların markalaşmasında büyük katkıları olmuş bir yapıdır. Sizi her mecrada en doğru şekilde tanıtmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak için tüm enerjimizle yanınızdayız.

Farklı Baskı Yöntemleriyle Promosyon Ürünlerin İmalatı 

Baskı ve Promosyon Hizmetleri

     Neredeyse her sektörün ihtiyaçlarına yanıt veren ürün çeşitliliği, uzman kadrolar ve her malzemenin yapısına uygun baskı teknolojileriyle taleplerinize en uygun ürünleri sağlamaktayız.
     Her malzeme, her baskı tekniğine uygun değildir. Her ürün de görünüş olarak birbirine benzese de aynı kalitede değildir. Bizler uzman ekibimizle en doğru baskı tekniklerini, en kaliteli ürünler üzerinde uygulayarak, taleplerinize en uygun ürünleri hazırlıyoruz.

Dünyaca ünlü markalarla çalıştığımız çok kapsamlı ürün kataloğumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

Sayfa İçi Gezinti Menüsü

HadsUp
Yapay zekaya sahip 3D hologram görsel teknolojisi kullanan HadsUp ile istediğiniz bölgede ki reklam panolarına özel reklam içeriği ve reklam performans analizi hizmeti sunmaktayız.

HadsUp, yapay zeka ile hologram teknolojisini birleştirerek dünyanın ilk örneği olan devrim niteliğinde bir reklam teknolojileri platformudur.

     Geleneksel reklam panolarıyla, markalar hiçbir zaman katılım düzeylerini ölçemedi ve hatta en çok cezbeden niş kitlenin demografisini de anlayamadı.
     HadsUp’ın yapay zeka sistemleri markalara, ürünleriyle kimlerin (hangi grupların) etkileşimde bulunduğuna dair gerçek zamanlı veriler sağlar. Sistem, bu verileri erişilebilir ve tutarlı öngörülere dönüştürebilir.
     HadsUp, markaların yanı sıra konum ortaklarına da mükemmel izlenebilirlik işlevleri sağlar.

Yapay zekaya sahip  ekranların özellikleri;

Kasa Ekranı Olarak HadsUp

Pencere Ekranı Olarak HadsUp

Zemin Ekranı Olarak HadsUp

Zemin Hologramı Olarak HadsUp

Duvar Hologramı Olarak HadsUp

HadsUp "Hologram Göz" Modeli

HadsUp "E Poster" Modeli