FUARLAR
Faaliyet Yürüttüğümüz Fuarları Yakından Tanıyın!

Tarih: 9-12 Ocak 2025

Yer: Jaarbeurs, Utrecht, Hollanda

VakantieBeurs Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Bir sonraki seyahatinizin ilk adımını Vakantiebeurs ile atın! Yeni tatiliniz için ilham verici fikirler edinin ve yaklaşan geziler hakkında bilgiler alın. Size mükemmel bir tatil deneyimi sunabilecek çok sayıda organizasyonu, otelleri ve destinasyonları bekleyin. Bu maceraya katılın ve unutulmaz anılar biriktirin.

Tarih: 24-28 Ocak 2024

Yer: IFEMA MADRID, Madrid, İspanya

FITUR Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

FITUR, dünyanın turizm profesyonelleri ve Latin Amerika’da ki iç ve dış pazarlar için önde gelen ticaret bir fuarıdır. Markanızı tanıtmak, yeni ürünler sunmak, en son trendleri öğrenmek ve gündeminizi yeni bağlantılar ve fırsatlarla doldurmak için benzersiz bir forumdur. Küresel turizm endüstrisinin önde gelen bu iş forumunda; iletişim kurmak, yeni projelere başlamak ve anlaşmalar yapmak için yüzlerce fırsata dönüşen beş gün geçireceksiniz. Ayrıca fuarda her yıl bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaşmak için çeşitli disiplinlerden pek çok uzman sizler için geliyor. Dünyanın en yenilikçi turizm işletmeleri ile işbirliği içinde düzenlenen forumları, tartışmaları ve sunumları kaçırmayın.

Tarih: 22-25 Şubat 2024

Yer: Belgrad Fuar Merkezi, Belgrad, Sırbistan

ITFA Belgrad Uluslararası Turizm Fuarı

Belgrad Uluslararası Turizm Fuarı, 40 yıldır geleneği sürdürmekte ve dünya standartlarını yerine getirerek, katılımcı ve iş ziyaretçileriyle ortaklık ilişkileri kurmaktadır. Seyahat etmeyi sevenler için, stantlarda ve fuar alanlarında ilginç ve geniş bir programla sunulan çok sayıda çekici ve egzotik destinasyon bulunmaktadır. Fuarın en önemli hedefi ise turizm destinasyonlarının rekabet edebilirliği ile ilgili pazarlama ve yönetim alanında önemli bilimsel katkılar sağlamak ve turizm alanıyla ilgili temel kavramların daha iyi anlaşılması için gerekli bilgilerin genişletilmesidir.

Tarih: 5-7 Mart 2024

Yer: Messe Berlin, Berlin, Almanya

ITB Berlin Uluslararası Ticari Seyahat Fuarı

ITB Berlin, hedeflerinin, küresel turizm endüstrisinde iş bağlantılarını kolaylaştırmak, ve firmaların doğrudan ve en verimli şekilde iletişime geçmelerini sağlamak olduğunu belirtiyor. Bu hedef doğrultusunda da gerekli kaynakları fuar süresince sağlıyor. Ayrıca sektörü harekete geçiren küresel trendleri ve konuları; sunumlar ve alanında uzman konuşmacılar aracılığıyla aktarıyor.

Tarih: 19-21 Mart 2024

Yer: Crocus Expo Fuar Merkezi, Moskova, Rusya

MITT Moskova Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Rusya turizm endüstrisinin en büyük ve en önemli ticari fuarı ve B2B platformudur. Turizm sektöründeki profesyonelleri her yıl bir araya getiren Moskova Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (MITT) bu sene 29. kez gerçekleşecektir. Mevcut bağlantıların kuvvetlenmesine, yeni iş birliklerinin kurulmasına aracılık eden MITT, destinasyonların ve sektöre hizmet sunan firmaların kendilerinin güncel versiyonları tanıtmalarını öncülük etmekte ve bunun için Rusya pazarındaki en ideal platform konumundadır.

Tarih: 21-23 Kasım 2024

Yer: Kültür ve Bilim Sarayı, Varşova, Polonya

ITTF Warsaw Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Fuar hem turizm sektörüne hem de halka yönelik olacak. Bir yandan turizme adanmış bir konferans ve toplantı, diğer yandan kapsamlı bir tüketici programı.
ITTF Varşova, yüksek bir maddi seviyeyi garanti eden en önemli Polonya kurumları ve endüstri kuruluşları ile işbirliği içinde oluşturulmuştur. Fuar süresince ulusal turizm kuruluşları, ülkeler, şehirler, belediyeler, bölgeler, sağlık merkezleri, seyahat acenteleri, oteller, taşıyıcılar, yerel yönetimler, turizmi teknolojik olarak destekleyen şirketler başta olmak üzere tekliflerini sunacaklar.

Tarih: 24-26 Nisan 2024

Yer: Atakent IEC, Almatı, Kazakistan

KITF Kazakistan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Kazakistan Uluslararası Fuarı KITF, 2001 yılından beri düzenlenmektedir ve bu zamana kadar sergiye dünyanın 63 ülkesinden şirket ve kuruluşlar katılmıştır. Uluslararası ve yerel şirketlerin pazarın ihtiyaçlarını ve müşterilerin temel tercihlerini değerlendirdiği, rakiplerini tanıdığı, yeni etkili iş araçları bulduğu ve daha fazla gelişme için stratejiler tasarladığı yer burasıdır. KITF himayesinde, bölgesel ve sınır ötesi işbirliğine ilişkin muhtıralar, anlaşmalar ve devletler arası programların imzalanmasının yanı sıra cumhuriyet toplantıları, genel kurul oturumları, gösteriler, seminerler, sunumlar vb. çok sayıda uluslararası etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Tarih: 6-9 Mayıs 2024

Yer: Dünya Ticaret Merkezi, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

ATM Arabian Travel Market Turizm ve Seyahat Fuarı

Arabian Travel Market, gelen ve giden turizm profesyonelleri için Orta Doğu’daki iş potansiyelini ortaya çıkaran pazar lideri, uluslararası seyahat ve turizm etkinliğidir. Dünyanın dört bir yanından turizm destinasyonları, konaklama ve ağırlama alanındaki en büyük isimler, ünlü turizm destinasyonları ve cazibe merkezleri, yenilikçi seyahat teknolojisi sağlayıcıları ve havayolları ile birlikte markalarını sergilemek için bir kez Dubai’de biraraya geliyor.

Tarih: 14-16 Mayıs 2024

Yer: Messe Frankfurt, Frankfurt, Almanya

IMEX Frankfurt Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

IMEX Frankfurt, toplantı ve etkinlik endüstrisi için Avrupa’nın en büyük ticaret fuarıdır. Önemli satın alma gücüne sahip küresel etkinlik planlayıcıları ve alıcıları bir araya getirir. Fuarda 150 ülkeyi temsilen 2300’den fazla destinasyon, mekan, tedarikçi ile iş yapma fırsatları yakalarsınız. Derinlemesine seminerlerden pratik atölye çalışmalarına ve uzman forumlarına kadar pek çok ücretsiz profesyonel eğitim programına katılma imkanına da sahip olursunuz. Ayrıca fuar; akademisyenlere, öğrencilere, endüstri profesyonellerine ve pek çok ilgili şirkete kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Tarih: 14-17 Ekim 2024

Yer: La Nuvola, Roma, İtalya

IGTM Uluslararası Turizm Fuarı

IGTM, işlerini büyütmek için son derece odaklı ve uygun maliyetli bir yol arayan seyahat profesyonelleri için oluşturulmuş bir golf topluluğudur. Önde gelen golf seyahat acenteleri ve dünyanın dış turizm pazarının büyümesine yardımcı olan tur operatörleri ile bağlantı kurma fırsatının yanında golf destinasyonları, tatil köyleri ve kurslar, IGTM’nin ana temasını oluşturmaktadır. Endüstrinin heyecan verici yeni trendlerini yakalamak, dünyanın her yerinden yeni golf ürünleri tedarik etmek, golf ve seyahat yayınlarında yer almak gibi pek çok ayrıcalıklı imkana bu fuarda ulaşabilirsiniz.

Tarih: 21-23 Kasım 2024

Yer: Ptak Warsaw Expo, Varşova, Polonya

TT Warsaw Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

TT Warsaw, turizm ve seyahat endüstrisi için Polonya’da hazırlanan en büyük ticaret fuarıdır. Bu fuarda tur operatörlerinin, seyahat acentelerinin, konaklama tesislerinin, ulusal seyahat organizasyonlarının, ulaşım hizmeti veren şirketlerin, havaalanlarının, sigorta şirketlerinin vb pek çok sektörden önemli firmaların teklifleri hakkında bilgi alabilirsiniz.. Ayrıca turizm endüstrisinin yenilikleri ve pazar eğilimleri hakkında da pek çok veri elde edebilirsiniz. Etkinlik sırasında sektörde ki tanınmış otoriteler tarafından çok sayıda konferans ve forum gerçekleştirilmektedir.

Tarih: 19-21 Kasım 2024

Yer: Fira Barcelona Gran Via, Barselona, İspanya

IBTM World Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

IBTM World, yalnızca üç gün içinde size bir yıllık kârlı müşteri adayları sunmak için tasarlandı. Her yıl Barselona’da düzenlenen toplantılar, teşvikler, konferanslarla etkinlik endüstrisi için önde gelen küresel bir fuardır. Etkinliğin tek bir amacı vardır; müşterilerine olağanüstü deneyimler sunmak için etkinlik dünyasına ilham vermek. Küresel turizm ve seyahat sektörünü, kendi alanlarında doğru insanlarla tanışmaları ve başarılı iş sonuçları yaratmaları için bir araya getiriyoruz. Doğru insanlarla yüz yüze bağlantılar kurun, sektörle ilgili önemli bilgiler edinin ve üç gün boyunca rakipsiz ağ oluşturma fırsatlarından yararlanın. IBTM World’e katılmak, dünya çapında 100’den fazla ülkeden 15.000’den fazla endüstri profesyoneliyle tanışmaya ve ağ kurmaya hazır 3.000’den fazla heyecan verici destinasyon ve kaliteli tedarikçiyle bir araya gelmeye imkan sağlayacaktır.

Tarih: 5-7 Kasım 2024

Yer: ExCel London, Londra, İngiltere

WTM World Travel Market Londra Turizm Fuarı

WTM London, turizm profesyonelleri için iş fırsatları yaratan pazar lideri konumunda bir uluslararası seyahat etkinliğidir. Bu B2B etkinliği, dünyanın dört bir yanından turizm işletmelerinin markalarını sergilediği; konaklama alanında dünyanın önde gelen firmalarının, ünlü turizm destinasyonlarının ve cazibe merkezlerinin, yenilikçi seyahat teknolojisi sağlayıcılarının, havayolu şirketlerinin ve daha pek çok turizm ve seyahat sektöründen kişi, kurum ve kuruluşun yer aldığı, 42 yıllık geçmişiyle saygın bir etkinliktir. Bu etkinlik, uluslararası seyahat sağlayıcılarının birinci sınıf seyahat alıcılarıyla iş yapmalarına ve hizmetlerini uluslararası basına sergilemelerine yardımcı olur.

Tarih: 4-7 Aralık 2024

Yer: Festival ve Kongre Sarayı, Cannes, Fransa

ILTM Lüks Turizm ve Seyahat Fuarı

ILTM Koleksiyonunun amiral gemisi Cannes, lüks seyahat endüstrisindeki herkesin olmak istediği bir yıl sonu etkinliğidir. Sektörün en etkili isimleri, oluşturdukları heyecan verici yeni projeleriyle, yaptıkları işlerle ve kurdukları ömürlük bağlar ile gündem olmayı başarıyorlar. Dört günlük yüksek kaliteli, önceden planlanmış randevular, eğitim oturumları, kurulan bağlantılar, partiler ve diğer pek çok şey, inanılmaz ILTM deneyimini özetliyor. İster lüks seyahat pazarına girmek istiyor olun ister bir süredir sektörde çalışıyor olun, ILTM Cannes seyahat uzmanları için önemli bir satış ve pazarlama fırsatıdır. Stratejiniz veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun burası yeni müşterilerle tanışmak, yeni müşteri adayları oluşturmak ve kalıcı ilişkiler kurmak için bulunmanız gereken bir yerdir.

Tarih: Belirsiz

Yer: Uluslararası Fuar Merkezi, Kiev, Ukrayna

UITT Ukrayna Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

UITT, çok çeşitli seyahat destinasyonları ve hizmetleri sağlamak için Ukrayna ve diğer birçok ülkeden seyahat profesyonellerini bir araya getiriyor. Tur operatörleri, oteller ve seyahat şirketleri için yeni destinasyonlar, dijital teknolojiler ve hizmetler hakkında seminerler ve sunumlarla dolu bir fuar…

Sayfa İçi Gezinti Menüsü